
Fiskemannen
Blåskjell Pillede Msc 200g Fiskemannen
Pillede blåskjell - perfekt til supper og gryter.
- blotdyr
Kan inneholde spor av: skalldyr
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Blåskjell (Mytilus edulis).
Opprinnelsesland:
Danmark
GTIN:
7035620038860
| Kalorier: | 98 kcal |
| Energi: | 411 kj |
| Fett totalt: | 2.8 g |
| Karbohydrater: | 3.1 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.4 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 15 g |
| Salt: | 1.4 g |
| Stivelse: | 2.6 g |
| Sukkerarter: | 0.5 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.