
Fiskemannen
Caviar Rognskjeksrogn 75g Fiskemannen
Fiskemannen caviar av rognkjeksrogn har større perler som popper i munnen, og har en god saltbalanse
- fisk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Saltet rognkjeksrogn (Cyclopterus lumpus) 87 %, vann, safrantistelkonsentrat, konserveringsmiddel (E202, E211), løk, surhetsregulerende middel E330, stabilisator E415, fargestoff E120.
Opprinnelsesland:
Sverige
GTIN:
7035620049163
| Kalorier: | 83 kcal |
| Energi: | 345 kj |
| Fett totalt: | 4.5 g |
| Karbohydrater: | 0.5 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 1 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 10 g |
| Salt: | 4.8 g |
| Stivelse: | 0 g |
| Sukkerarter: | 0 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.