
Fiskemannen
Crabsticks Msc 250g Fiskemannen
Lettvint og spiseklart fiskeprodukt med krabbesmak. Til bruk i for eksempel salater, sushi, wraps eller som pålegg.
- egg
- fisk
- gluten
- skalldyr
Kan inneholde spor av: blotdyr, melk, selleri, sennep, soya
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Surimi 42 % [hvitfisk 39 % (Alaska pollock og/eller Stillehavslysing), sukker], vann, stivelse (potet, hvete), eggehvite, sukker, salt, rapsolje, aroma (inneholder skalldyr og smaksforsterker E635), eggeplomme, fargestoff (E120, E160c).
Opprinnelsesland:
Litauen
GTIN:
7035620040337
| Kalorier: | 98 kcal |
| Energi: | 415 kj |
| Fett totalt: | 1.3 g |
| Karbohydrater: | 14.4 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.2 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 7.2 g |
| Salt: | 1.75 g |
| Stivelse: | 9.1 g |
| Sukkerarter: | 5.3 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.