
Fiskemannen
Fiskeboller i Kraft 500g Fiskemannen
Fiskeboller i lake, laget i Lofoten av norsk fisk. Sammen med potet, grønnsaker og hvit saus er dette en smakfull og enkel hverdagsmiddag. Fiskebollene kan også brukes i supper og gryter.
- fisk
Kan inneholde spor av: egg, gluten, melk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Fisk* 60 % [torsk, hyse og/eller sei], vann, potetmel, rapsolje, salt, løk, gjærekstrakt, pepper, ingefær, løpstikke, krydderekstrakt, sitrusfiber, fermentert dekstrose (mais). Lake: vann 98 %, salt 2 %.
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620017667
| Kalorier: | 105 kcal |
| Energi: | 439 kj |
| Fett totalt: | 6 g |
| Karbohydrater: | 5 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 10 g |
| Salt: | 1 g |
| Stivelse: | 0 g |
| Sukkerarter: | 0 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.