
Fiskemannen
Fiskekake Hjerter 960g Fiskemannen
Hjerteformede fiskekaker, 60% fisk
- fisk
Kan inneholde spor av: melk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Fisk* 60 % (torsk (Gadus morhua), hyse (Melanogrammus aeglefinus), sei (Pollachius virens)), vann, tapiokastivelse, rapsolje, dekstrose (mais), salt, løk, sukker, gjærekstrakt, krydderekstrakt (pepper, muskatblomme), allehånde, hvitløk, koriander, løpstikke,fermentert dekstrose.
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620052354
| Kalorier: | 117 kcal |
| Energi: | 491 kj |
| Fett totalt: | 3.8 g |
| Karbohydrater: | 9.7 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.3 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 10.9 g |
| Salt: | 1 g |
| Stivelse: | 9.4 g |
| Sukkerarter: | 0.3 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.