
Fiskemannen
Fiskekaker 65% 500g Fiskemannen
Gode og milde fiskekaker, produsert i Lofoten av norsk fisk. Serveres gjerne med poteter, råkost og remulade, eller på brødskiva.
- fisk
Kan inneholde spor av: melk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Fisk 65 % (torsk, sei, hyse), vann, tapiokastivelse, rapsolje, løk, salt, sukker, gjærekstrakt, dekstrose (mais), allehånde, hvitløk, koriander, rapsolje, krydderekstrakt, løpstikke, fermentert dekstrose (mais).
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620048074
| Kalorier: | 130 kcal |
| Energi: | 545 kj |
| Enumettet fett: | 3.5 g |
| Fett totalt: | 5.9 g |
| Flerumettet fett: | 1.7 g |
| Karbohydrater: | 7.8 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.5 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 11.4 g |
| Salt: | 1.1 g |
| Stivelse: | 6.7 g |
| Sukkerarter: | 1.1 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.