
Fiskemannen
Fiskekaker 80% 500g Fiskemannen
Fiskekaker med 80% fisk, hyse og torsk
- fisk
Kan inneholde spor av: melk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Fisk 80 % [torsk 60 %, hyse 40 %], vann, rapsolje, tapiokastivelse, løk, salt, sukker, gjærekstrakt, hvitløk, dekstrose (mais), allehånde, koriander, krydderekstrakt, løpstikke, aroma, fermentert dekstrose (mais).
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620049101
| Kalorier: | 134 kcal |
| Energi: | 562 kj |
| Enumettet fett: | 4.3 g |
| Fett totalt: | 7.2 g |
| Flerumettet fett: | 2 g |
| Karbohydrater: | 3.2 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.5 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 14.2 g |
| Salt: | 1.2 g |
| Stivelse: | 2.6 g |
| Sukkerarter: | 0.6 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.