
Fiskemannen
Fiskepudding Formstekt 800g Fiskemannen
Formstekt fiskepudding
- fisk
- melk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Ingredienser: Fisk 56 % [surimi (alaskapollock (Theragra chalcogramma*), stabilisator (E420, E451i, E450iii)), hvitlaks (Argentina silus**), hyse (Melanogrammus aeglefinus**), torsk (Gadus morhua**)], melk, tapiokastivelse, rapsolje, salt, stabilisator E401, krydder [muskatblomme, løpstikke, pepper, gjærekstrakt].
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620051739
| Kalorier: | 136 kcal |
| Energi: | 570 kj |
| Fett totalt: | 6.5 g |
| Karbohydrater: | 9.7 g |
| Kostfiber: | 0.2 g |
| Mettet fett: | 0.7 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 9.6 g |
| Salt: | 1.5 g |
| Stivelse: | 7.9 g |
| Sukkerarter: | 1.8 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.