
Fiskemannen
Fiskepudding Pølse u/melk 400g Fiskemannen
Fiskepudding pølse uten melk
- fisk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Fisk 56 % [surimi (alaska pollock), stabilisator (E420, E451i, E450iii)), hvitlaks, hyse, torsk], vann, tapiokastivelse, rapsolje, salt, stabilisator E401, krydder [muskatblomme, løpstikke, pepper, gjærekstrakt].
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620052880
| Kalorier: | 141 kcal |
| Energi: | 588 kj |
| Fett totalt: | 7.9 g |
| Karbohydrater: | 8.7 g |
| Kostfiber: | 0.2 g |
| Mettet fett: | 0.6 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 8.6 g |
| Salt: | 1.5 g |
| Stivelse: | 8 g |
| Sukkerarter: | 0.7 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.