
Fiskemannen
Fløtepudding Pølse 400g Fiskemannen
Fiskepudding pølse, vakumpakket
- fisk
- melk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Ingredienser: Fisk 54 % [surimi (alaskapollock (Theragra chalcogramma*), stabilisator (E420, E451i, E450iii)), hvitlaks (Argentina silus**), hyse (Melanogrammus aeglefinus**), torsk (Gadus morhua**)], melk, tapiokastivelse, rapsolje, fløte 10 %, salt, stabilisator E401, krydder [muskatblomme, pepper, løpstikke, gjærekstrakt].
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620044731
| Kalorier: | 135 kcal |
| Energi: | 564 kj |
| Fett totalt: | 6.8 g |
| Karbohydrater: | 9.5 g |
| Kostfiber: | 0.2 g |
| Mettet fett: | 1 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 8.8 g |
| Salt: | 1.5 g |
| Stivelse: | 7.9 g |
| Sukkerarter: | 1.6 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.