
Fiskemannen
Krepsehaler 150g Fiskemannen
Krepsehaler i MAP
- skalldyr
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Krepsehaler (procambarus clarkii).
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620054341
| Kalorier: | 70 kcal |
| Energi: | 290 kj |
| Fett totalt: | 1 g |
| Karbohydrater: | 1 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 1 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 15 g |
| Salt: | 1 g |
| Sukkerarter: | 1 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.