
Fiskemannen
Krydderlaks Varmrøkt 125g Fiskemannen
Saftig, varmrøkt laksefilet krydret med paprika, chili, pepperrot, hvitløk, ingefær, salt, pepper.
- fisk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Laks (Salmo salar), salt, sukker, krydderblanding (hvitløk, løk, paprika, pepper, chili, ingefær, pepperrot, surhetsregulerende middel E330, krydderekstrakt).
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620039805
| Kalorier: | 169 kcal |
| Energi: | 706 kj |
| Fett totalt: | 8.2 g |
| Karbohydrater: | 0.5 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 1.8 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 23.2 g |
| Salt: | 2 g |
| Stivelse: | 0 g |
| Sukkerarter: | 0.5 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.