
Fiskemannen
Lodderogn Rød 100g Fiskemannen
Rød lodderogn. Egner seg godt som forrett i salater som garnityr og som topping på smørbrød.
- fisk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Saltet lodderogn 90 %, vann, konserveringsmiddel E211, stabilisator E415, fargestoff (E120, E101), surhetsregulerende middel E330.
Opprinnelsesland:
Sverige
GTIN:
7035620087905
| Kalorier: | 71 kcal |
| Energi: | 294 kj |
| Fett totalt: | 4.5 g |
| Karbohydrater: | 1 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.8 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 6.5 g |
| Salt: | 5 g |
| Stivelse: | 0 g |
| Sukkerarter: | 0 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.