
Fiskemannen
Peppermakrell Varmrøkt 100g Fiskemannen
Varmrøkt peppermakrell. Et godt innslag på brødskiva, i salaten eller til koldtbordet.
- fisk
- sennep
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Varmrøkt makrellfilet (Scomber scombrus), salt, krydder (sennepsfrø, paprika, sort pepper, koriander).
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620035944
| Kalorier: | 323 kcal |
| Energi: | 1339 kj |
| Fett totalt: | 27 g |
| Karbohydrater: | 0 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 5 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 20 g |
| Salt: | 2.43 g |
| Stivelse: | 0 g |
| Sukkerarter: | 0 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.