
Fiskemannen
Rekecabaret 300g Fiskemannen
En liten rekecabaret med reker, erter, gulrøtter, fiskepudding, crabsticks og asparges. Godt på brødskiven med remulade.
- egg
- fisk
- gluten
- melk
- skalldyr
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Aspik 35 % [vann, gelatin (av svin), salt, gjærekstrakt, konserveringsmiddel (E202, E211), sukker, aroma, dekstrose, surhetsregulerende middel E330, hvitløk], erter og gulrøtter 27 %, fiskepudding 13 % [fisk, melk, tapiokastivelse, rapsolje, eggehvite, krydder (bl.a. løpstikke og muskatblomme), vann, salt, fortykningmiddel E401], reker 10 %, asparges 6 %, crabsticks 6 % [surimi (fisk, stabilisator (E420, E452), sukker), eggehvite, maisstivelse, hvetestivelse, sukker, rapsolje, modifisert stivelse, salt, hvetefiber, smaksforsterker (E631, E635), fargestoff (E120, E160c), vann], hardkokt egg 3 %.
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620042003
| Kalorier: | 46 kcal |
| Energi: | 195 kj |
| Enumettet fett: | 0 g |
| Fett totalt: | 1.1 g |
| Flerumettet fett: | 0 g |
| Karbohydrater: | 1.7 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.6 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 7.4 g |
| Salt: | 1.6 g |
| Stivelse: | 1 g |
| Sukkerarter: | 0.7 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.