
Fiskemannen
Reker Argentinske 170g Fiskemannen
Spiseklare argentinske reker. Passer svært bra til salat, wok og suppe.
- skalldyr
Kan inneholde spor av: svoveldioksid_sulfitter
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Argentinsk rød reke (Pleoticus muelleri), kokt og forbehandlet i lake [vann, salt, konserveringsmiddel (E211, E202), antioksidant E331, surhetsregulerende middel E330, sukker, aroma]. Kan inneholde spor av sulfitt.
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620012693
| Kalorier: | 81 kcal |
| Energi: | 344 kj |
| Fett totalt: | 0.6 g |
| Karbohydrater: | 0.1 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.2 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 18.8 g |
| Salt: | 1.58 g |
| Stivelse: | 0 g |
| Sukkerarter: | 0.1 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.