
Fiskemannen
Reker Frosne 80/100 1kg Fiskemannen
Mellomstore reker med skall. Rekene er kokt, fryst og pakket ombord på reketråleren for å bevare kvaliteten. Det er mellom 80 og 100reker per kilo.
- skalldyr
Kan inneholde spor av: blotdyr, fisk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Reker (Pandalus borealis), salt.
Opprinnelsesland:
Island
GTIN:
7035620014888
| Kalorier: | 78 kcal |
| Energi: | 331 kj |
| Enumettet fett: | 0 g |
| Fett totalt: | 1.1 g |
| Flerumettet fett: | 0 g |
| Karbohydrater: | 0 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 17.1 g |
| Salt: | 2 g |
| Sukkerarter: | 0 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.