
Fiskemannen
Reker i Lake Msc 365g Fiskemannen
Spiseklare reker i lake.
Kan inneholde spor av: skalldyr
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Pillede reker, vann, salt, surhetsregulerende middel E330, konserveringsmidler (E211 E202), antioksidant E300, søtstoff E954.
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620063886
| Kalorier: | 70 kcal |
| Energi: | 297 kj |
| Fett totalt: | 1.01 g |
| Karbohydrater: | 1 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 1 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 15.4 g |
| Salt: | 2.2 g |
| Sukkerarter: | 0.1 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.