
Fiskemannen
Reker Msc Pillede Kokte 150g Fiskemannen
Pillede, kokte reker - for det lille ekstra på brødskiva, til supper og gryter.
- skalldyr
Kan inneholde spor av: blotdyr, fisk
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Reker (Pandalus borealis), salt.
Opprinnelsesland:
Norge
GTIN:
7035620041686
| Kalorier: | 67 kcal |
| Energi: | 283 kj |
| Fett totalt: | 0.7 g |
| Karbohydrater: | 0 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.1 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 12.5 g |
| Salt: | 1.8 g |
| Stivelse: | 0 g |
| Sukkerarter: | 0 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.