
Fiskemannen
Scampi Asc Rå u/ Skall 16/20 400g Fm
Ekstra store scampi Rå, uten skall
- skalldyr
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Hvitfotreke (Penaeus vannamei), beskyttende vannglassering, salt og stabilisator (E451, E452).
Opprinnelsesland:
Vietnam
GTIN:
7035620042270
| Kalorier: | 64 kcal |
| Energi: | 273 kj |
| Fett totalt: | 0.3 g |
| Jern: | 1 mg |
| Kalsium: | 45 mg |
| Karbohydrater: | 0 g |
| Kostfiber: | 0.1 g |
| Mettet fett: | 0.1 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 16 g |
| Salt: | 0.94 g |
| Stivelse: | 0 g |
| Sukkerarter: | 0 g |
| vitamin_a: | 0 µmg |
| Vitamin C: | 0 mg |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.