
Fiskemannen
Surimi Crabsticks Msc 120g Fiskemannen
Lettvint og spiseklart fiskeprodukt med krabbesmak. Til bruk i for eksempel salater, sushi, wraps, eller som et lite måltid i farta.
- egg
- fisk
- gluten
- skalldyr
Kan inneholde spor av: blotdyr, melk, selleri, sennep, soya
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Surimi 57 % [hvitfisk 52 % (Alaska pollock og/eller Stillehavslysing), stabilisator (E420, E450, E451, E452), sukker], vann, hvetestivelse, eggehvite, sukker, salt, rehydrert eggepulver, aroma (inneholder skalldyr og smaksforsterker (E635, E640), fargestoff(E160c, E160d).
Opprinnelsesland:
Litauen
GTIN:
7035620040399
| Kalorier: | 90 kcal |
| Energi: | 381 kj |
| Fett totalt: | 0.6 g |
| Karbohydrater: | 11.7 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.1 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 9.4 g |
| Salt: | 1.88 g |
| Stivelse: | 7.8 g |
| Sukkerarter: | 3.9 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.