
Fiskemannen
Villreker Argentinsk 500g Fiskemannen
Rå, argentinske villreker, uten skall. Den rødlige fargen på rekene gjør at den kan oppfattes som allerede kokt, men den er rå, og må varmebehandles. Perfekte i salat, wok og supper.
- skalldyr
- svoveldioksid_sulfitter
Leverandør:
Unil As
Merke:
Fiskemannen
Ingredienser:
Argentisk rød reke (Pleoticus muelleri), vann (beskyttende vannglassering), konserveringsmiddel E223 (sulfitt), salt.
Opprinnelsesland:
Danmark
GTIN:
7035620019500
| Kalorier: | 87 kcal |
| Energi: | 370 kj |
| Fett totalt: | 0.5 g |
| Karbohydrater: | 0.7 g |
| Kostfiber: | 0 g |
| Mettet fett: | 0.1 g |
| Polyoler: | 0 g |
| Protein: | 20 g |
| Salt: | 0.56 g |
| Stivelse: | 0.7 g |
| Sukkerarter: | 0 g |
Merk! All allergeninformasjon er veiledende. Den som serverer mat til en allergiker må alltid lese ingredienslisten på den fysiske varen nøye.